Szukaj produktów

LAMPA SOLNA 4-6 kg - HIMALAYAN SALT

Czas realizacji do: 5 dni opcje dostawy

Lampa solna 4 - 6 kg - HIMALAYAN SALT

Lampa wykonana jest z kryształu soli i jest naturalnym jonizerem powietrza, efektywnie podnosząc poziom jonów ujemnych w pomieszczeniach. Pozytywne działanie jonów ujemnych można odczuć zwiedzając Kopalnię Soli w Wieliczce, będąc nad morzem, czy choćby spacerując bezpośrednio po burzy. W lampach solnych efekt jonizacji jest spotęgowany poprzez rozgrzanie kryształów soli żarówką wewnątrz lampy. Uzytkowanie lampy wpływa na jakość naszego otoczenia, jednocześnie poprawiając nasze samopoczucie.
Każda lampa solna jest naturalna i niepowtarzalna, co oznacza, że nie znajdziemy dwóch identycznych egzemplarzy. Oferowany produkt może kształtem i barwą nieco odbiegać od tej prezentowanej na zdjęciu.

Zawartość zestawu:
- około 4 - 6 kg bryła soli himalajskiej na drewnianej podstawce,
- kabel o długości 120 cm i napięciu 250 V,
- żarówka E14, 15 W.

Sposób czyszczenia: za pomocą odkurzenia jej lub przetarcia wilgotną szmatką. Nie wolno wkładać lamp solnych do wodyze względu na ryzyko pęknięcia.

Sposób przechowywania: Lampa powinna być użytkowana w pomieszczeniach suchych, gdyż pod wpływem wilgoci lampy niszczeją za sprawą absorbowania wody z otoczenia przez sól. Nie zaleca się przechowywania lampy solnej w łazience, piwnicy czy trzymania na zewnątrz.

Kraj producenta: Włochy

Gramatura: 4 - 6 kg

Komentowanie produktów możliwe jest jedynie po ich zakupie. Kup, sprawdź, a następnie wystaw opinię.
71,59 / szt
Status: dostępny
Wizytówka Natury

Strona stworzona z miłości do natury! Łączymy pasjonatów naturalnych produktów z Podkarpacia i miłośników zdrowej żywności! Dołącz do nas!

Lub wybierz z dodanych list zakupowych:
Wybierz listę zakupową lub utwórz nową aby dodać produkt
Utwórz nazwę swojej listy aby dodać produkt
Produkt został dodany do listy zakupowej. Przejdź do listy Dodaj kolejny