Szukaj produktów

ZESTAW ZŁOTY TRÓJKĄT OCZYSZCZANIA

Nowość

ZESTAW ZŁOTY TRÓJKĄT OCZYSZCZANIA

Zestaw 3 produktów do oczyszczania organizmu z metali ciężkich

  • Chlorella- ta zielona alga jest jedną z najbardziej pożywnych roślin występujących w naturze, zawiera unikalny czynnik wzrostu (CGF - Chlorella Growth Factor). Chlorella wspiera produkcję interferonu – substancji, która pobudza makrofagi, a ich głównym zadaniem jest obrona organizmu przed patogenami. Bogate w błonnik zewnętrze ścianki komórek wiążą metale ciężkie, co czyni chlorellę bardzo dobrym, naturalnym środkiem oczyszczającym organizm. Chlorella zawiera  duże ilości enzymów, stanowiących podstawę formowania pH w organizmie, dzięki czemu umożliwia równoważenie poziomu pH. Hamuje odkładanie tłuszczów w tkance podskórnej - polecana w walce z cellulitem
  • Kwas R-ALA (aktywna forma kwasu alfa liponowego)- Najwydajniejsza forma kwasu alfa liponowego i silny przeciwutleniacz, zwalcza wolne rodniki, wspiera metabolizm dostarczonych pokarmów, przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej, wspomaga prace mitochondriów, spowalnia procesy starzenia się organizmu, wspiera układ immunologiczny oraz hamuje namnażanie się wirusów, chroni komórki układu nerwowego, wspomaga oczyszczanie wątroby, pozytywnie wpływa na wzrok, bierze udział w procesach oczyszczania organizmu z metali ciężkich i innych substancji toksycznych,
  • Kolendra nasiona- posiadają bogaty skład: 1,5% olejku lotnego, do 20% oleju tłustego, do 17% związków białkowych, 4% garbników, 4,6% związków mineralnych (m.in. dużo fosforanu wapnia) ponadto związki żywicowe, flawonowe i inne składniki. Ziarna kolendry pobudzają wydzielanie soków trawiennych, są lekko żółciopędne, łagodzą nadmierne fermentacje w przewodzie pokarmowym, pomagają w leczeniu nieżytów żołądka, biegunek, regulują wzrost flory bakteryjnej jelit i działają łagodnie przeciwskurczowo. Ponadto kolendra posiada zdolność uwalniania z komórek metali ciężkich oraz ich wiązania. Ponieważ jest w stanie uwolnić więcej metali toksycznych niż związać, ważne, aby spożywać ją wraz z chlorellą i kwasem alfa- liponowym.

Skład: Chlorella portugalska (Chlorella vulgaris), pullulan (otoczka kapsułki).
Środki ostrożności: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci bez konsultacji lekarskiej. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników.
Zalecamy zrównoważony sposób żywienia
i zdrowy tryb życia.
Kraj produkcji: Polska 
Przechowywanie: Chronić przed światłem, przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Skład: R-kwas alfa liponowy sodu, otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza.
Skład w porcji dziennej (2 kapsułki):
R-kwas alfa liponowy sodu (R-ALA Bio-Enhanced® Na-RALA) - 300mg
[równowartość 240 mg kwasu R-liponowego]
Sposób użycia: 2 razy dziennie po 1 kapsułce. Porcja dzienna: 2 kapsułki
Sposób przechowywania: Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu. Suplement diety przechowuj w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Gramatura: 60 kapsułek

Skład: kolendra 100%
Pochodzenie: Polska
Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu, szczelnie zamknięte
Gramatura opakowania: 30g

 

  • Chlorella portugalska (Chlorella vulgaris), pullulan (otoczka kapsułki)
  • R-kwas alfa liponowy sodu, otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza
  • kolendra 100%
Komentowanie produktów możliwe jest jedynie po ich zakupie. Kup, sprawdź, a następnie wystaw opinię.
139,00 / szt
Status: dostępny
Wizytówka Natury

Strona stworzona z miłości do natury! Łączymy pasjonatów naturalnych produktów z Podkarpacia i miłośników zdrowej żywności! Dołącz do nas!

Lub wybierz z dodanych list zakupowych:
Wybierz listę zakupową lub utwórz nową aby dodać produkt
Utwórz nazwę swojej listy aby dodać produkt
Produkt został dodany do listy zakupowej. Przejdź do listy Dodaj kolejny