Szukaj produktów

Korzyści

Dlaczego warto znaleźć się w gronie Sprzedawców Wizytówki Natury ?

Stworzyliśmy miejsce o nazwie Wizytówka Natury, która łączy ze sobą pasjonatów zdrowego trybu życia z wytwórcami tego co najlepsze w naturze. Naszą ideą jest promowanie naturalnych, tradycyjnych produktów rolnych, które można kupić u lokalnych rolników.

 

Jeśli uprawiasz zdrowe warzywa lub owoce, naturalne bez „chemii” lub w jakości EKO , to miejsce jest dla Ciebie

 

 • Możesz sprzedawać Swoje niepowtarzalne produkty za pomocą naszego portalu pod Twoją Marką. Twoje gospodarstwo wnosi wartość do Naszej Społeczności.
  Mając na uwadze coraz większe zainteresowanie konsumentów tradycyjnymi, ekologicznymi produktami, chcemy pomóc zwiększyć ropoznawalność tradycyjnych polskich produktów, pod ich Własną Marką.

 

 • Możesz stworzyć wizytówkę Swojego gospodarstwa- chętnie Ci pomożemy jeżeli będziesz potrzebować wsparcia i dołożymy starań aby Twoja wizytówka, wyglądała atrakcyjnie.
  Współczesny klient coraz częściej, świdomie szuka produktów dobrej jakości, dlatego warto wyróżnić się na rynku, i podkreślić walory Swoich produktów, dodając zdjęcia lub filmy opowiadające o Twoich wyrobach.

 

 • Możesz zaznaczyć lokalizację Swojego gospodarstwa na mapie, aby osoby z Twojego otoczenia mogły Cię łatwo znaleźć w swojej okolicy, bądź też wyszukać po asortymencie, który oferujesz.
  Możesz dodawać nieograniczoną ilość ogłoszeń z Twoimi produktami. Jeśli chcesz wyróżnić się na lokalnym rynku, nie może Cię tu zabraknąć.

 

 • Możesz podzielić się z Członkami Naszej Społeczności tradycyjnymi recepturami przekazywanymi od wielu pokoleń, sprawdzonymi przez Ciebie przepisami. Dzięki zaletom Naszego Portalu możesz lepiej promować Twoje wyroby, poprzez przypisanie Twoich produktów do przepisu, aby klienci mieli łatwy dostęp do np.“najlepszych jabłek” do szarlotki z przepisu Twojej babci.

 

 • Tylko jako zalogowany Sprzedawca, możesz za naszym pośrednictwem odpowiadać na ogłoszenia osób poszukujących różnych wyrobów. Począwszy od np. naturalnych ziemniaków na zimę lub tortu na urodziny dla dziecka, po unikatowe rękodzieła wyjątkowych artystów.

 

 • Logując się do Swojego konta możesz podzielić się szczegółami dotyczącymi Twoich produktów, To Ty znasz je najlepiej, możesz opisac ich zalety.
  Dodatkowo możesz: dodawać nowe produkty, sprawdzać liczbę zamówień, czy też znaleźć informacje o Twoich klientach.
  Twoje konto pozwala na zarządzanie danymi kontaktowymi, sposobami płatności
  i dostawy.

 

 • W Wizytówce Natury możesz również zamieścić ciekawy event związany z ekologią, na który chcesz zaprosić innych Członków Naszej Społeczności.
  Chcemy łączyć ze sobą pasjonatów zdrowego trybu życia, ciekawych wydarzeń związanych z wszystkim co naturalne i tradycyjne.

 

 • Twoje konto może być aktywne przez dowolną ilość czasu. Zakładając u nas konto możesz wybrać jeden z trzech abonamentów, za utrzymywanie panelu Sprzedawcy w serwisie, oraz za wszystkie funkcjonalności z tym związane. Wysokość abonamentu uzależniona jest od ilości ogłoszeń zamieszczonych przez Ciebie na portalu. Z konta możesz też w każdej chwili zrezygnować i pozostać przy abonamencie bezpłatnym, utrzymując na Naszym Portalu Twoją Wizytókę, ale bez możliwości dodawania ogłoszeń. W każdej chwili można również zmienic abonament; przedłużyć go, lub zmienić jego wysokość.
  ( regulamin link pkt. III . par. 7.)