Szukaj produktów

Splat nić dentystyczna do zębów (z włóknami srebra)

Czas realizacji do: 2 dni opcje dostawy
Producent: Splat

Splat nić dentystyczna (z włóknami srebra)  - SUPER CIENKA NIĆ DENTYSTYCZNA Z WŁÓKNAMI SREBRA DO BARDZO CIASNYCH PRZESTRZENI MIĘDZYZĘBOWYCH

Cienko woskowana nić łatwo dostaje się do wąskich przerw między zębami i skutecznie czyści powierzchnię zębów, zapewniając lepszą ochronę dziąseł.
Włókna Superfine w połączeniu ze srebrem zwiększają czyszczące właściwości nici, podczas gdy olejek z mięty pieprzowej pozwala zachować zdrowie zębów i dziąseł.

7 bardzo cienkich włókien czystego srebra w połączeniu z ekstraktami mięty mają podwójne antybakteryjne działanie i zapobiegają rozmnażaniu bakterii (potwierdzono testami in vitro).

Warto wiedzieć:

  • Srebro ma silne właściwości antybakteryjne.
  • W skład nici wchodzi ekstrakt z mięty – składnik silnie antyseptyczny i odświeżający.

Właściwości lecznicze srebra są znane z dawien dawna. Już przed 3000 lat zauważono, że srebro posiada szczególnie silne działanie antybakteryjne. Srebro jest nie tylko metalem szlachetnym. To mikroelement, który jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu. W miarę starzenia się organizmu, zmniejsza się jego zdolność przyswajania potrzebnych substancji, dlatego powstaje niedobór tego mikroelementu, słabnie system immunologiczny. Wówczas często stosowane jest srebro koloidalne jako suplement diety, który wzmacnia odporność. Nanocząsteczki srebra są mniejsze od wirusów czy bakterii, dlatego łatwo przedostają się do patogenów i niszczą je. Antybiotyki walczą jedynie z bakteriami, a srebro niszczy zarówno bakterie, jak i wirusy, a także pomaga organizmowi w pozbyciu się wybranych przez niego toksyn.

Komentowanie produktów możliwe jest jedynie po ich zakupie. Kup, sprawdź, a następnie wystaw opinię.
19,50 / szt.
Status: dostępny
Wizytówka Natury

Strona stworzona z miłości do natury! Łączymy pasjonatów naturalnych produktów z Podkarpacia i miłośników zdrowej żywności! Dołącz do nas!

Lub wybierz z dodanych list zakupowych:
Wybierz listę zakupową lub utwórz nową aby dodać produkt
Utwórz nazwę swojej listy aby dodać produkt
Produkt został dodany do listy zakupowej. Przejdź do listy Dodaj kolejny