Szukaj produktów

Biszolin żel z biszofitem 190g NAMI

Produkt naturalny Produkt naturalny
Czas realizacji do: 4 dni opcje dostawy
Producent: Nami

Biszolin żel z biszofitem 190g NAMI. Potęga minerałów: magnez, siarka, wapń i 70 innych pierwiastków. Naturalny w 100%.

Żel jest polecany do masażu dla osób aktywnych i sportowców oraz w trakcie zdrowienia po urazach i zabiegach. Biszofit ma za zadanie pomagać w regeneracji układu kostno-stawowego po przebytych kontuzjach. W sposób istotny koi mięśnie ponieważ uzupełnia poziom magnezu. Korzystnie działa na skórę ze skłonnością do powstawania pajączków i żylaków uszczelniając naczynia krwionośne.
Mikro i makroelementy bardzo dobrze wchłaniają się transdermalnie (przez skórę) dlatego Biszolin można nakładać na całe ciało. 

Co to jest Biszofit?

Minerał ten uformował się na dnie Praoceanu 200 milionów lat temu wskutek wyparowania ekologicznie czystej wody. Z upływem czasu pokłady biszofitu zostały pokryte minerałami osadowymi. Obecnie zalegają 1100-2500 metrów pod powierzchnią ziemi.  Jest skarbnicą mnóstwa składników aktywnych biologicznie. Jego właściwości po raz pierwszy zostały zbadane w latach 60-tych ubiegłego wieku. Jest wykorzystywany zarówno w medycynie jak i kosmetyce. 
Biszolin jest koncentratem występującego w stanie naturalnym minerału biszofitu oraz solanki bromowo-chlorkowo-magnezowej o mineralizacji 400-500 g/l (ponad 30makro i mikroelementów). Główny składnik to chlorek magnezu. Dodatkowo zawiera 70 pierwiastków. Są to m.in.: sód, potas, brom, bor, wapń, molibden, krzem, srebro, cynk, miedź, siarkę, żelazo.
Sposób użycia: Niedużą porcję żelu wmasowywać w skórę przez ok. 3 minuty (aż do całkowitego wchłonięcia). Polecane jest stosowanie 2 razy w ciągu dnia przez okres 14 dni. Po upływie 10 dni kurację należy powtórzyć. Konsystencja Biszolinu daje dobry poślizg podczas krótkiego masażu. Żel po ok. 3 minutach ulega całkowitemu wchłonięciu skutecznie łagodząc  dolegliwości i poprawijąc kondycję skóry - świetnie wygładza i nawilża.
Uwaga: Nie stosować na rany i miejsca zmienione chorobowo.
Skład: Magnesium Chloride (Bishofit), Microcrystalline Cellulose, Glycerin, Aqua.
Gramatura: 190g
Kraj producenta: Polska

Produkt nie testowany na zwierzętach.

Magnesium Chloride (Bishofit), Microcrystalline Cellulose, Glycerin, Aqua.

Komentowanie produktów możliwe jest jedynie po ich zakupie. Kup, sprawdź, a następnie wystaw opinię.
42,99 / szt
Status: dostępny
Wizytówka Natury

Strona stworzona z miłości do natury! Łączymy pasjonatów naturalnych produktów z Podkarpacia i miłośników zdrowej żywności! Dołącz do nas!

Lub wybierz z dodanych list zakupowych:
Wybierz listę zakupową lub utwórz nową aby dodać produkt
Utwórz nazwę swojej listy aby dodać produkt
Produkt został dodany do listy zakupowej. Przejdź do listy Dodaj kolejny