Szukaj produktów

Płyn do prania Good wash 3in1 1000g butelka kwadratowa

Czas realizacji do: 3 dni opcje dostawy
Producent: EcoVariant

Płyn do prania Good wash 3in1 1000g butelka kwadratowa. Płyn do prania ręcznego i w pralkach automatycznych.

Good wash 3in1 to nowoczesny ekologiczny roślinny płyn do prania na bazie biosurfaktantu EcoTenz. Jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz środowiska. Cechuje się szybką biodegradacją. Ma przyjemnym ziołowy zapach użytych składników, doskonale pierze, nie wymaga stosowania płynu do płukania, wspomaga prasowanie
Jest przeznaczony do: 

 • DO PRALEK AUTOMATYCZNYCH - można stosować do pralek automatycznych ładowanych od przodu lub od góry. Można stosować do pralek wirnikowych. 
 • DO PRANIA RĘCZNEGO - zaleca się zamoczyć tkaniny w wodzie z płynem przez co najmniej 5 minut przed praniem. 
 • WŁAŚCIWY DO JEDWABIU - jest delikatny i można stosować do prania jedwabiu.
 • WŁAŚCIWY DO WEŁNY - jest delikatny i można stosować do prania wełny. 
 • WŁAŚCIWY DO CIEMNYCH I KOLOROWYCH - jest delikatny i można stosować do prania tkanin ciemnych i kolorowych.
 • WSPOMAGA PŁUKANIE - nie zaleca się stosowania dodatkowego płynu do płukania.
 • WSPOMAGA PRASOWANIE - nie zaleca się stosowania dodatkowego płynu podczas prasowania. 
 • ZAKRES TEMPERATUR OD 20 DO 90°C - płyn jest skuteczny już w niskich temperaturach. Może być stosowany w całym zakresie temperatur łącznie z gotowaniem. 
 • TEN PRODUKT TO EKONOMICZNY KONCENTRAT - na jedno pranie wystarczy już 30ml płynu. Najnowsza inicjatywa A.I.S.E. przewiduje minimalne skoncentrowanie detergentów by na jeden cykl wystarczyła dawka 55ml. To doskonały koncentrat. Z opakowania 1kg wykonamy 33 prania.

Główne walory: 

 • Formuła produktu jest oparta na ekologicznym i bezpiecznym biosurfaktancie. 
 • Ekologiczny - łatwo i szybko biodegradowalny
 • Użyte w produkcie biosurfaktanty wykazują 100% rozkładu w 10 dni! Ścieki powstałe po użyciu naszych produktów nie zagrażają środowisku, są szybko i w pełni biodegradowalne. Przeważający udział biosurfaktantów botanicznych wspomaga wzrost mikroorganizmów w oczyszczalniach ścieków co przyśpiesz procesy oczyszczania. Zaleca się wykorzystywanie oczyszczonej wody do nawadniania i tym wspierać zrównoważone korzystanie z wód.
 • Ten produkt jest EKOLOGICZNY.

Bezpieczeństwo:
  - nie toksyczny
  - nie podrażnia oczu
  - nie podrażnia skóry
  - niepalny
  - niekorozyjny
  - ma neutralne pH
Formula FREE: SLS SLES NTA EDTA, PHOSPHATES PARABEN, SYNTHETIC PERFUME COLOR, CHLORINE SODIUM HYDROXIDE.
Ten produkt jest HIPOALERGICZNY.
Formuła produktu oparta jest o biosurfaktant EcoTenz - którego główny składnikiem jest saponina pozyskiwana  z owoców rośliny Sapindus Mukorossi nazywane orzechami piorącymi. Są to całkowicie naturalnie odnawialne źródła botaniczne. Pozostała biomasa poprodukcyjna jest pożytkowana jako naturalnym nawóz. Biosurfaktanty sprawiają, że żel jest: bezpieczny, ekologiczny,  ekonomiczny, bardzo skuteczny, ma naturalny swoisty kolor i zapach, zrównoważone pH, przez co skutecznie chroni podzespoły pralek i wydłuża ich żywotność.
Good wash  nie posiada w swoim składzie parabenów (biocydów). Rolę konserwantu spełnia Argentum colloidale (Nano Silver). Brak parabenów nie zakłóca procesu oczyszczania ścieków i nie obciąża środowiska wodnego.
SPOSÓB STOSOWANIA I DOZOWANIA: Należy przestrzegać wskazówek dotyczących pielęgnacji tkanin umieszczonych na metce przez producenta. Prać z pominięciem prania wstępnego, tkaniny nadające się do prania na mokro i trwale farbowane. Pranie w pralce: Wlać odmierzoną ilość płynu do dozownika w pralce lub na tkaninę bezpośrednio przed praniem. Pranie ręczne: Tkaninę namoczyć 5 minut przed praniem. Dokładnie wypłukać. Usuwanie plam na tkaninach: Nanieś bez rozcieńczanipłyn UPC EcoVariant bezpośrednio na plamę 5 minut przed praniem.

Przechowywanie: Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Zaleca się przechowywanie w temperaturze od 5°C do 25°C Należy przechowywać do 24 miesięcy.
Ekologia: Użyte biosurfaktanty wykazują 100% rozkładu w 10 dni. Cała zawartość jest szybko, łatwo i w całości biodegradowalna w przydomowych i komunalnych systemach oczyszczania ścieków. Zawartość tej mieszaniny spełnia kryterium biodegradowalności z Rozporządzenia (WE) nr 648/2004 o środkach czystości. Zawartość/pojemnik usuwać zgodnie z obowiązującymi przepisami do zbiorników segregacji odpadów obecnych w swojej gminie lub napełnić ponownie.
Gramatura: 1000g

 

AQUA, EcoTenz (biosurfaktant) – SAPINDUS MUKOROSSI NUT EXTRACT; ARGANIA SPINOSA EXTRAXT, POLYSORBATE 20, LAURYL GLUCOSIDE, COCOMIDOPROPYL BETAINE, AMINE OXIDE, HYDROXYETHYLCELLULOSE, POTASSIUM SORBATE, GLYCERIN.

Komentowanie produktów możliwe jest jedynie po ich zakupie. Kup, sprawdź, a następnie wystaw opinię.
26,00 / szt
Status: dostępny
Wizytówka Natury

Strona stworzona z miłości do natury! Łączymy pasjonatów naturalnych produktów z Podkarpacia i miłośników zdrowej żywności! Dołącz do nas!

Lub wybierz z dodanych list zakupowych:
Wybierz listę zakupową lub utwórz nową aby dodać produkt
Utwórz nazwę swojej listy aby dodać produkt
Produkt został dodany do listy zakupowej. Przejdź do listy Dodaj kolejny