Szukaj produktów

Warunki sprzedaży

Zasady sprzedaży i rozliczeń za sprzedaż w Serwisie Wizytówka Natury

 

Witamy Cię na stronie poświęconej Sprzedawcom Wizytówki Natury. Cieszymy się, że jesteś zainteresowany sprzedażą Swoich niepowtarzalnych produkty za pomocą Naszego Portalu.

Podpisując z nami umowę / Rozpoczynając z nami współpracę / otrzymujesz dostęp  do panelu sprzedawcy - czyli "konta", za pomocą którego może dokonywać różnych czynności w Serwisie.( zalety funkcjonalności serwisu znajdziesz poniżej w Korzyściach w Panelu sprzedawcy- link)

Zakładając u nas "konto" możesz wybrać jeden z trzech abonamentów:

 

STANDARD - dzięki temu abonamentowi możesz założyć u nas Własną Wizytówkę. Pozwoli ona na dodanie ogłoszeń max do 10 produktów ofertowanych przez Ciebie.
Będziesz mógł korzytsać z wszystkich funcjonalości panelu sprzedawcy, w tym:

 • dodawanie zdjęć, filmów i opisów.
 • zaznaczenie lokalizacji Twojego gospodarstwa na mapie- aby mogło być widoczne dla wszystkich klientów
 • zamieszczanie ogłoszeń
 • dodawanie przepisów powiązanych z Twoimi produktami.
 • aktywnej interakcji z klientami, poprzez odpowiadanie na ich zapytanie "poszukuję"- np. "dobrych ogórków do kiszenia na zimę."

 

PREMIUM - dzięki temu abonamentowi możesz założyć u nas Własną Wizytówkę, która pozwoli na dodanie nielimitowanej ilości ogłoszeń, powyżej 10 produktów ofertowanych przez Ciebie. Będziesz mógł korzytsać z wszystkich funcjonalości panelu sprzedawcy, w tym:

 • dodawanie zdjęć, filmów i opisów.
 • zaznaczenie lokalizacji Twojego gospodarstwa na mapie- aby mogło być widoczne dla wszystkich klientów
 • zamieszczanie ogłoszeń
 • dodawanie przepisów powiązanych z Twoimi produktami.
 • aktywnej interakcji z klientami, poprzez odpowiadanie na ich zapytanie "poszukuję"- np. "dobrych ogórków do kiszenia na zimę."

 

DARMOWY - ten abonament pozwoli na utrzymanie Własnej Wizytówki, bez możliwosci zamieszczania ogłoszeń z produktami.

 

Wysokość abonamentu uzależniona jest od ilości ogłoszeń zamieszczonych przez Ciebie na Portalu. Z konta możesz też w każdej chwili zrezygnować i pozostać przy abonamencie bezpłatnym, utrzymując na Naszym Portalu Twoją Wizytókę, ale bez możliwości dodawania ogłoszeń. W każdej chwili można również zmienic abonament; przedłużyć go, lub zmienić jego wysokość. ( regulamin link pkt. III . par. 7.)

UWAGA: pierwsze 6 miesięcy od rejestracji, bez względu na wybór abonamentu opłata nie jest pobierana.

 

STANDARD PREMIUM DARMOWY
 • Własna wizytówka
 • Abonament dla sprzedawców oferujących do 10 ogłoszeń z własnymi produktami
 • Funkcjonalność panelu sprzedawcy
 • Dostęp do ogłoszeń klientów
 • Własna wizytówka
 • Abonament dla sprzedawców oferujących powyżej 10 ogłoszeń z własnymi produktami
 • Funkcjonalność panelu sprzedawcy
 • Dostęp do ogłoszeń klientów
 • Własna wizytówka
 • Dla osób posiadających tylko wizytówkę – bez zamieszczenia ogłoszenia z produktem
9,99 zł brutto miesięcznie 14,99 zł brutto miesięcznie bezpłatny

 

Opłatą za sprzedaż Twoich produktów na Naszym Portalu, będzie prowizja – kwota stanowiąca procent od wartości zawartych w Serwisie umów sprzedaży

Wysokość prowizji na cały asortyment z wyjątkiem rękodzieła: 10% ceny brutto*

Wysokość prowizji na asortyment rękodzieło: 20% ceny brutto *

 

*Szczegółowe zasady sprzedaży i rozliczeń, w tym prowizję za sprzedaż w Naszym Serwisie, dostępne są w Regulaminie dla Sprzedawców ( link. Pkt. V regulaminu) oraz w cenniku , który znajduje się w Załączniku nr 1 do Regulaminu.

Wizytówka Natury - sklep ekologiczny z asortymentem BIO

Wizytówka Natury powstała jako miejsce, w którym każdy znajdzie naturalne, ekologiczne produkty najwyższej jakości. Bogata oferta dla wegan, wegetarian i osób na diecie bezglutenowej pozwoli na zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów. Nasz sklep ekologiczny z asortymentem BIO powstał jako połączenie pasji i miłości do naturalnych, ekologicznych produktów. Na naszej stronie znajdują się setki produktów spożywczych (oliwy, octy, bakalie, przyprawy, przetwory, superfoods, miody, wyroby pszczelarskie, herbaty, kawy, zdrowe dania gotowe i wiele innych), rękodzieło, książki, przydatne akcesoria (w tym kultowe butelki Yuhme i  MB Active), suplementy, produkty dla dzieci i mam, eko środki czystości, naturalne kosmetyki, ale również produkty do ogrodu, pielęgnacji zwierząt czy te stanowiące naturalne uzupełnienie domowej apteczki (w tym produkty z certyfikowaną konopią). To co nas wyróżnia, to dostępność w naszym sklepie sprawdzonych, lokalnych produktów, prosto od rolnika.

 

Wizytówka Natury - baza produktów od lokalnych rolników 

Świeże, ekologiczne, bez żadnych ulepszaczy i pestycydów owoce, warzywa, które kilka chwil przed pojawieniem się na naszej stronie, zostają ręcznie wybrane i zebrane przez rolnika, który je uprawia. Idea połączenia BIO sklepu z miejscem, gdzie można kupić i sprzedać właśnie takie produkty zrodziła się, ponieważ zauważyliśmy, że ludzie poszukują produktów, co do których jakości nie będą mieli wątpliwości. Dostarczamy produkty od lokalnych rolników, gdzie każdego dnia są one przez nich doglądane. Podejście naszych dostawców do kwestii uprawy produktów daje gwarancję, że są to produkty w 100% naturalne, pozbawione sztucznych substancji i uprawiane tak, jak przed laty w gospodarstwach naszych dziadków. Stale rozwijamy bazę rolników, z którymi współpracujemy - jeśli znasz kogoś, kto chciałby sprzedawać swoje eko produkty w Wizytówce Natury, albo sam je uprawiasz, zapraszamy do współpracy!

 

Wizytówka Natury - portal ludzi z pasją 

Nasz sklep ekologiczny z asortymentem BIO to nie tylko miejsce, gdzie znajdziesz wymienione produkty, ale to również portal pełen inspiracji. Szukasz przepisu na niebanalne potrawy z naturalnymi składnikami w roli głównej? Chciałbyś wziąć udział w eko wydarzeniu i szukasz o nim przydatnych informacji? Interesujesz się tematyką ekologiczną, lubisz ciekawostki i nowe zastosowanie dobrze Ci już znanych produktów? Wizytówka Natury to miejsce, gdzie znajdziesz to wszystko. Naszą misją jest pielęgnowanie w ludziach troski o naturę oraz świadome podejście do dobrodziejstw jakie zapewnia, bo jest to przejaw odpowiedzialności za siebie i bliskich. Naszym celem jest promowanie naturalnych produktów, zdrowego stylu życia oraz inspirowanie innych do tego, jak można żyć w zgodzie z jednej strony ze sobą, a z drugiej strony z naturą!