Szukaj produktów

Cebula suszona BIO 40 g - DARY NATURY

Czas realizacji do: 5 dni opcje dostawy
Producent: DARY NATURY

CEBULA SUSZONA BIO, nie zawiera glutenu, odpowiedni dla wegan i wegetarian.

Ce­bu­la to jedno z naj­star­szych wa­rzyw zna­nych czło­wie­ko­wi. Na jej wy­jąt­ko­wych wła­ści­wo­ściach po­zna­no się już 5 tys. lat temu. Sta­ro­żyt­ni uwiel­bia­li ce­bu­lę nie tylko za smak, ale też wszech­stron­ne wła­ści­wo­ści lecz­ni­cze. Do­ce­nia­no jej an­ty­bak­te­ryj­ne dzia­ła­nie, ce­bu­lę sto­so­wa­no nawet jako afrodyzjak. Współ­cze­sna nauka po­twier­dzi­ła wiele zdro­wot­nych zalet tego wa­rzy­wa.

Cebula suszona ma aromatyczny zapach. Warzywo to jest używane na co dzień, dlatego jeżeli od czasu do czasu chcemy uniknąć łez i przykrego zapachu przy krojeniu, wysuszona cebula jest świetnym zamiennikiem, który na pewno nie pogorszy smaku żadnej potrawy. Cebula jest tak popularna, nie tylko dzięki temu, że wzbogaca każde danie swoim smakiem i aromatem, ale także ze względu na swoje walory zdrowotne. Jest ona niezwykle bogatym źródłem witamin, mikro- i makroelementów. Zawiera ona takie składniki mineralne, jak fosfor, siarka, cynk, krzem. Dzięki temu warzywo to podnosi odporność organizmu na różne infekcje i choroby, poprawia trawienie i działa przeciw zaparciom, obniża cholesterol i poziom cukru oraz przeciwdziała tworzeniu się zakrzepów. Warto wiedzieć, że wywar z cebuli zalecany jest w chorobach reumatycznych, a wąchanie surowej cebuli odkaża zakatarzony nos i drogi oddechowe.

Skład: cebula*(100%)
Kraj Producenta: Polska
Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu.
Gramatura: 40g

Cebula jest nieodzownym składnikiem niezliczonej ilości potraw pochodzących z praktycznie każdej kuchni na świecie. Dodaje się ją do gulaszu, sznycli, pieczeni. Przyprawiamy nią zupy jarzynowe, drób, ryby, dziczyznę, sosy, potrawy z jaj.

 

cebula*(100%) (*certyfikowany składnik ekologiczny) 

Komentowanie produktów możliwe jest jedynie po ich zakupie. Kup, sprawdź, a następnie wystaw opinię.
5,29 / szt.
Status: dostępny
Wizytówka Natury

Strona stworzona z miłości do natury! Łączymy pasjonatów naturalnych produktów z Podkarpacia i miłośników zdrowej żywności! Dołącz do nas!

Lub wybierz z dodanych list zakupowych:
Wybierz listę zakupową lub utwórz nową aby dodać produkt
Utwórz nazwę swojej listy aby dodać produkt
Produkt został dodany do listy zakupowej. Przejdź do listy Dodaj kolejny