Szukaj produktów

Produkty dla wegan i wegetarian

lista
kafelki
Lub wybierz z dodanych list zakupowych:
Wybierz listę zakupową lub utwórz nową aby dodać produkt
Utwórz nazwę swojej listy aby dodać produkt
Produkt został dodany do listy zakupowej. Przejdź do listy Dodaj kolejny
1  2  3  4  5  6  7  8  9    48

Naturalne kosmetyki dla wegan i wegetarian to precyzyjnie wybrane, skompletowane mieszanki ekologicznych składników bez dodatków jakichkolwiek substancji odzwierzęcych. Zarówno wszelkie kosmetyki, superfoods, suplementy, środki czystości oraz szeroka gama produktów spożywczych są w 100% dostosowane dla wegan i wegetarian.

Dieta dla wegetarian zakłada wyeliminowanie z diety mięsa, ryb, owoców morza, a także ograniczenie produktów pochodzenia zwierzęcego takich jak np. żelatyna. Specjalnie dla klientów będących na takiej diecie stworzyliśmy osobną kategorię produktów, dzięki temu zakupy są znacznie szybsze. Weganie również w tej sekcji znajdą produkty pozbawione wszelkich składników pochodzenia zwierzęcego w tym: jajek, mleka czy wosku pszczelego. Dieta dla wegan połączona jest nierozerwalnie z stylem życia. Dlatego nasz wege asortyment stale poszerzamy o produkty nie tylko spożywcze, ale także kosmetyczne, środki czystości czy akcesoria.

Vege kosmetyki posiadają naturalny skład, pozbawione są zbędnej chemii, a przy tym są bogato wypełnione składnikami aktywnymi pochodzenia roślinnego. Posiadamy nie tylko wegańską pielęgnację, ale także kosmetyki do makijażu. Marka Neve cosmetics specjalizuje się w kosmetykach kolorowych, ich cienie i kredki do oczu mają bardzo przyjemną konsystencje, odpowiednią pigmentację, a także starannie skomponowany skład.

Produkty wegetariańskie to również superfoods i naturalne suplementy diety. Suplementy Bicaps firmy For Meds posiadają naturalną kapsułkę z pullulanu, która jest w 100% wegańska. Dodatkowo pojemniki również wykonane są z tworzywa roślinnego w pełni biodegradowalnego, nie zawierającego GMO.

Produkty wegańskie to przede wszystkim świeże owoce i warzywa, które do naszego sklepu dostarczamy prosto od ekologicznego rolnika. Dzięki temu mamy pewność że nasze warzywa i owoce są najwyższej jakości.