Szukaj produktów

Produkty do higieny intymnej

lista
kafelki
Lub wybierz z dodanych list zakupowych:
Wybierz listę zakupową lub utwórz nową aby dodać produkt
Utwórz nazwę swojej listy aby dodać produkt
Produkt został dodany do listy zakupowej. Przejdź do listy Dodaj kolejny

Produkty do higieny intymnej

Poznaj unikalną ofertę kosmetyków opartych wyłącznie na komponentach roślinnych, takich jak wyciągi z liści, kwiatów i owoców, pochodzących z upraw proekologicznych. W kategorii produktów do higieny intymnej przygotowaliśmy specjalistyczne, dostępne zazwyczaj w aptekach płyny do higieny intymnej, żele, maści, a także chusteczki, podpaski i papier toaletowy, dzięki czemu wszelkie niezbędne do zadbania o tą wyjątkową sferę naszego ciała.Artykuły, zakupisz wygodnie na jednej stronie!

 

Środki do higieny intymnej – dlaczego tak ważne jest ich stosowanie?

Właściwości preparatów do higieny intymnej znacząco różnią się od tradycyjne stosowanych mydeł i żeli do kąpieli, których podstawowym zadaniem jest oczyszczenie powierzchni skóry, nadanie jej przyjemnego zapachu i ewentualne jej nawilżenie. Strefy intymne, ze względu na swoją specyficzną budowę wymagają zdecydowanie bardziej złożonej pielęgnacji, niż pozostałe powłoki naszego ciała i przez to, stosowaniażeli do higieny intymnej dla kobieto określonym składzie. Podstawowym zadaniem płynów do higieny intymnej jest nie tylko usunięcie wszelkich zanieczyszczeń, ale przede wszystkim utrzymanie właściwego pH i poziomu nawilżenia.

 

Co używać do higieny intymnej?

Środki higieny intymnej powinny wspomagać naturalną barierę organizmu, jaka tworzy się na powierzchni błon śluzowych, gwarantując ich nawilżenie i rozwój dobroczynnych bakterii kwasu mlekowego. Właściwie opracowany skład płynu do intymnej higienynie tylko utrzymuje fizjologiczną równowagę skóry i błon śluzowych, ale także koi, łagodzi ewentualne podrażnienia oraz zapewnia długotrwałe uczucie świeżości. Bardzo ważne, by żaden z komponentów żelu do higieny intymnej nie powodował nawet najmniejszych uczuleń i mógł być stosowany przez każdą kobietę, niezależnie od wieku, kondycji czy stanu zdrowia. Z tego też powodu, najbezpieczniejsze środki do higieny intymnejsą bezbarwne i niemalże bezzapachowe

Gdzie kupić w pełni przetestowany, bezpieczny płyn do higieny intymnej?Apteka nie jest jedynym takim miejscem. Na naszej stronie prezentujemy wiele preparatów, których dokładny skład i działanie poznasz klikając w ikonę danego produktu.