Szukaj produktów

Naturalne kosmetyki do pielęgnacji ciała

lista
kafelki
Lub wybierz z dodanych list zakupowych:
Wybierz listę zakupową lub utwórz nową aby dodać produkt
Utwórz nazwę swojej listy aby dodać produkt
Produkt został dodany do listy zakupowej. Przejdź do listy Dodaj kolejny
1  2  3  4    

Napięta i nawilżona skóra to marzenie każdej kobiety. Wybierając naturalne kosmetyki do pielęgnacji mamy pewność, że są najwyższej jakości i dostarczą naszej skórze wszelkich niezbędnych jej minerałów. Produkty z ałunu zdobywają coraz większą popularność dzięki swojemu działaniu i właściwościom antyperspiracyjnym. Kosmetyki ze srebrem monojonowym poradzą sobie przy problemach z nadmiernym wydzielaniem sebum.

Piękno ludzi jest największym pięknem Ziemi, dosłownie i w przenośni. Natura zawsze tworzy najwspanialsze rzeczy bez zbędnych ulepszeń, sztucznych dodatków i całej tej chemii towarzyszącej nam na co dzień. Przedstawiamy naturalne kosmetyki do pielęgnacji ciała, pochodzące wyłącznie z komponentów roślinnych, a więc z wyciągów z liści, kwiatów oraz owoców, mających swoje źródło w uprawach proekologicznych.

Naturalne kosmetyki do ciała bez chemicznych i syntetycznych konserwantów

Naturalne kosmetyki do ciała, które proponujemy, nie zawierają w swym składzie żadnych szkodliwych związków pochodnych ropy naftowej ani też jakichkolwiek syntetycznych konserwantów typu paraben, formaldehyd czy triclosan. Nasze produkty to wyłącznie naturalne składniki wpływające pobudzająco na skórę i stymulujące jej naturalne procesy fizjologiczne, przywracając tym samym jej pierwotną równowagę.

Dziś wiele czynników zewnętrznych takich, jak np. słońce, niskie temperatury czy wiatr mogą nadmiernie wysuszać skórę, co może powodować jej większą skłonność do podrażnień, łuszczenia się oraz szorstkości. Stosując ekologiczne kosmetyki do ciała z naszej oferty zadbasz o właściwe nawilżenie skóry, przywracając jej naturalną gładkość, miękkość oraz elastyczność.

Kosmetyki naturalne idealne panaceum dla zdrowia Twojej skóry

Naturalne produkty do pielęgnacji ciała, które proponujemy to połączenie siły natury i bezpiecznych dla zdrowia człowieka procesów biotechnologicznych, co pozwoli Ci nie tylko odpowiednio złuszczyć, wygładzić i nawilżyć skórę, ale również nadać jej pięknego, naturalnego zapachu. Sięgnij m.in. po produkty z ałunu o właściwościach antyperspiracyjnych, magnez terapeutyczny czy też po kosmetyki naturalne ze srebrem monojonowym, zwalczające nadmierne wydzielaniem sebum, i ciesz się doskonałym zdrowiem i wyglądem swojej skóry.