Szukaj produktów

Nabiał ekologiczny

lista
kafelki
Lub wybierz z dodanych list zakupowych:
Wybierz listę zakupową lub utwórz nową aby dodać produkt
Utwórz nazwę swojej listy aby dodać produkt
Produkt został dodany do listy zakupowej. Przejdź do listy Dodaj kolejny

 

Jesteś zwolennikiem zdrowej, racjonalnej diety, w której dominuje wyjątkowy, wyrazisty smak? Jeśli dzień zaczynasz od jajecznicy lub świeżego pieczywa z twarożkiem albo musli z jogurtem, czy mlekiem, zaopatrz się w nabiał ekologiczny, uzupełniając jadłospis o niezbędne produkty opatrzone stosownym certyfikatem bio. 

Nabiał ekologiczny - podstawa zdrowej diety

Nabiał to element diety, który towarzyszy większości z nas każdego dnia. Jeśli chcesz zapewnić sobie nie tylko porcję smacznego, ale i zdrowego jedzenia, wybierając produkty, zdecyduj się na nabiał ekologiczny. Zarówno jaja ekologiczne, jak i mleko zaliczane do eko nabiału pochodzą od zwierząt, które posiadają odpowiednie warunki, dzięki czemu są nie tylko zdrowe, ale i szczęśliwe, a co za tym idzie, mniej zestresowane. To nie tylko przekłada się na humanitarne traktowanie zwierząt, ale również na smak i poziom wartości odżywczych obecnych w nabiale bio - w eko nabiale znaleźć można więcej składników odżywczych i kwasów tłuszczowych niż w klasycznych produktach. Wybierając tego typu produkty, pamiętajmy, że nabiał ekologiczny, podobnie jak inne artykuły bio, powinien być opatrzony stosownym oznaczeniem świadczącym o posiadanym certyfikacie eko. Równie ważne jest to, aby zwracać uwagę na skład - pamiętajmy - im krótsza lista wykorzystanych składników, tym produkt jest zdrowszy!

Nabiał ekologiczny - gwarancja wyjątkowego smaku 

Nabiał ekologiczny to zarówno mleko, jaja, jak i sery ekologiczne, kefiry, czy jogurty. W naszej ofercie znaleźć można zarówno eko nabiał w postaci produktów mlecznych powstałych na bazie mleka krowiego, jak i koziego. Poza klasycznym nabiałem ekologicznym asortyment został wzbogacony między innymi o bio sery kozie bez laktozy, smakowe jogurty - zarówno powstałe na bazie mleka krowiego, jak i koziego. Sery ekologiczne typu twaróg oraz sery dojrzewające z dodatkami w postaci czosnku, czosnku niedźwiedziego, czy kozieradki. Dzięki temu, że dostawcy eko nabiału są sprawdzeni i doświadczeni, oferując tego typu produkty, mamy pewność, że spożywając jaja ekologiczne, mleko, sery i pozostałe produkty dostępne w ofercie eko nabiału, dostarczamy organizmowi sporą dawkę składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

 

Jeśli chcesz jeść świadomie i dbasz o to, co znajduje się na Twoim talerzu, a równocześnie jesteś smakoszem jajek, serów i innych wyrobów mlecznych, certyfikowany, zdrowy nabiał ekologiczny powinien na dobre zagościć w Twoim menu, zachwycając składem i wyjątkowym, głębokim smakiem i wyrazistym aromatem.