Szukaj produktów

Nabiał ekologiczny

lista
kafelki
Lub wybierz z dodanych list zakupowych:
Wybierz listę zakupową lub utwórz nową aby dodać produkt
Utwórz nazwę swojej listy aby dodać produkt
Produkt został dodany do listy zakupowej. Przejdź do listy Dodaj kolejny
1  2    

 

Jesteś zwolennikiem zdrowej, racjonalnej diety, w której dominuje wyjątkowy, wyrazisty smak? Jeśli dzień zaczynasz od jajecznicy lub świeżego pieczywa z twarożkiem albo musli z jogurtem, czy mlekiem, zaopatrz się w nabiał ekologiczny, uzupełniając jadłospis o niezbędne produkty opatrzone stosownym certyfikatem bio. 

Nabiał ekologiczny - podstawa zdrowej diety

Nabiał to element diety, który towarzyszy większości z nas każdego dnia. Jeśli chcesz zapewnić sobie nie tylko porcję smacznego, ale i zdrowego jedzenia, wybierając produkty, zdecyduj się na nabiał ekologiczny. Zarówno jaja ekologiczne, jak i mleko zaliczane do eko nabiału pochodzą od zwierząt, które posiadają odpowiednie warunki, dzięki czemu są nie tylko zdrowe, ale i szczęśliwe, a co za tym idzie, mniej zestresowane. To nie tylko przekłada się na humanitarne traktowanie zwierząt, ale również na smak i poziom wartości odżywczych obecnych w nabiale bio - w eko nabiale znaleźć można więcej składników odżywczych i kwasów tłuszczowych niż w klasycznych produktach. Wybierając tego typu produkty, pamiętajmy, że nabiał ekologiczny, podobnie jak inne artykuły bio, powinien być opatrzony stosownym oznaczeniem świadczącym o posiadanym certyfikacie eko. Równie ważne jest to, aby zwracać uwagę na skład - pamiętajmy - im krótsza lista wykorzystanych składników, tym produkt jest zdrowszy!

Nabiał ekologiczny - gwarancja wyjątkowego smaku 

Nabiał ekologiczny to zarówno mleko, jaja, jak i sery ekologiczne, kefiry, czy jogurty. W naszej ofercie znaleźć można zarówno eko nabiał w postaci produktów mlecznych powstałych na bazie mleka krowiego, jak i koziego. Poza klasycznym nabiałem ekologicznym asortyment został wzbogacony między innymi o bio sery kozie bez laktozy, smakowe jogurty - zarówno powstałe na bazie mleka krowiego, jak i koziego. Sery ekologiczne typu twaróg oraz sery dojrzewające z dodatkami w postaci czosnku, czosnku niedźwiedziego, czy kozieradki. Dzięki temu, że dostawcy eko nabiału są sprawdzeni i doświadczeni, oferując tego typu produkty, mamy pewność, że spożywając jaja ekologiczne, mleko, sery i pozostałe produkty dostępne w ofercie eko nabiału, dostarczamy organizmowi sporą dawkę składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

 

Jeśli chcesz jeść świadomie i dbasz o to, co znajduje się na Twoim talerzu, a równocześnie jesteś smakoszem jajek, serów i innych wyrobów mlecznych, certyfikowany, zdrowy nabiał ekologiczny powinien na dobre zagościć w Twoim menu, zachwycając składem i wyjątkowym, głębokim smakiem i wyrazistym aromatem.