Szukaj produktów

Domowa apteka

lista
kafelki
Lub wybierz z dodanych list zakupowych:
Wybierz listę zakupową lub utwórz nową aby dodać produkt
Utwórz nazwę swojej listy aby dodać produkt
Produkt został dodany do listy zakupowej. Przejdź do listy Dodaj kolejny
1  2  3  4  5  6  7  8    

W domowej apteczce nie może zabraknąć naturalnych, nie zawierających konserwantów soków i wyciągów roślinnych. Naturalne produkty takie jak: sok z pokrzyw, aceroli, gravioli, malin, aloesu posiadają bogactwo substancji odżywczych, a także witamin i związków mineralnych. Święta Hildegarda z Bingen szczególną uwagę zawraca na galgant, dyptam oraz bertram, które powinny znaleźć się w każdej kuchni. Zioła te wpływają pozytywnie na układ trawienny, krwionośny, a także nerwowy. Szczególne miejsce w naszym asortymencie mają ekstrakty działające oczyszczająco na przewód pokarmowy- zdrowe jelita to początek drogi ku lepszemu samopoczuciu. Kuracja przeciwpasożytnicza Medi Flowery składa się z ekstraktu z goździków korzennych, piołunu oraz zielonej naowocni orzecha włoskiego. Receptura nie tylko pozwala walczyć z pasożytami, ale także dba o cały układ pokarmowy. Zwiększa perystaltykę jelit, wspiera działanie układu pokarmowego. Naturalne produkty o dzianiu antypasożytniczym to także Para Farm firmy Invent Farm- kuracja oczyszczająca dla całej rodziny.

Bezpieczne suplementy to między innymi naturalne oleje roślinne zamknięte w kapsułce. Olej z czarnuszki posiada wiele cennych właściwości dla naszego zdrowia, a forma kapsułki ułatwia jego przyjmowania. Naturalne suplementy zawierające olejek laurowy i olejek z kurkumy- Laurosept- działają wspierająco na układ kostno- stawowy.

Nowością w naszej ofercie są produkty z magnezem Kropla Relaksu. Jest to najlepiej przyswajalna forma magnezu. Efekty są zauważalne już po pierwszym użyciu.

Oczywiście nie mogło u nas zabraknąć produktów z konopi, których pozytywne działanie na organizm jest w ostatnich latach szczególnie podkreślane. Oleje CBD, herbatki oraz maści i kosmetyki zawierają bogactwo substancji aktywnych pozyskanych z konopi.

Zioła, herbaty ziołowe, mieszanki ziół to podstawa naturalnej suplementacji i profilaktyki zdrowotnej.