Szukaj produktów

O nas

Jesteśmy zespołem złożonym z dwóch rodzin z małymi dziećmi. Tęskniąc za smakami z  dzieciństwa i w trosce o zdrowie naszych rodzin, poszukiwaliśmy na rynku wyrobów
o sprawdzonej jakości, eliminując jednocześnie ulepszacze i wszelkie „E” z naszej kuchni. Okazało się, że Podkarpacie jest jednym z najczystszych regionów w Polsce, bogate
w pyszne, tradycyjne i naturalne produkty. Tym chcieliśmy się podzielić z innymi rodzinami. Stąd inspiracja do powstania naszej platformy. Chcemy pomóc ludziom w zrozumieniu, że ich zdrowie zależy od nich samych oraz wyborów, które dokonują.

Nasza misja:

Być rozpoznawani jako najbardziej zaufany i odpowiedzialny doradca naszych obecnych i przyszłych klientów w dziedzinie zdrowego stylu życia.

Zależy nam na tym aby ludzie podchodzili świadomie do dobrodziejstw, które zapewnia NATURA, bo jest to przejawem odpowiedzialności za siebie i bliskich.

Jesteśmy przecież Wizytówką Natury !

Realizujemy ją poprzez wyeliminowanie jak największej ilości chemii z naszego codziennego życia zwracając się w kierunku tego co zdrowe i naturalne.

 

Naszą ideą jest promowanie naturalnych produktów rolnych, które można kupić u lokalnych rolników. Jesteśmy swego rodzaju ryneczkiem, gromadzącym regionalne oferty.
Nasz serwis powstał z myślą o osobach, których pasją jest zdrowa, naturalna żywność i zdrowy styl życia. Z drugiej strony naszym zadaniem jest umożliwienie lokalnym wytwórcom sprzedaży swoich wyrobów.

Łączymy cechy sklepu internetowego z pasażem e-handlu.

 • W sklepie internetowym możecie zaopatrzyć się w produkty – zarówno eko, ale również produkty tradycyjne, naturalne, możecie zamieszczać własne przepisy, komentować, dzielić się własnymi spostrzeżeniami na temat zdrowego odżywiania.
 • Jesteśmy dumni, że możemy dostarczyć Wam wyroby prosto od lokalnych  rolników, których bardzo starannie wybieramy. Dostarczamy świeże i zdrowe towary prosto od rolnika bezpośrednio do Waszych domów lub pod wskazany adres np. do pracy.
 • Dbając o Wasz komfort podczas zakupów, dajemy Wam możliwość tworzenia własnych list zakupowych, z ulubionymi, potrzebnymi produktami, co w przypadku powtarzalnych zakupów żywnościowych znacznie ułatwia i przyśpiesza proces zakupów.
 • Jeśli potrzebujesz jakiegoś konkretnego towaru, możesz napisać ogłoszenie „ potrzebuję np. 50 kg pysznych, zdrowych ziemniaków na zimę” bądź „ potrzebuję tort orzechowy, duży, na 15 os, na sobotę” i otrzymasz propozycję od osób współpracujących z nami.
 • Zapewniamy lokalnym rolnikom i producentom możliwość rozwoju i promocji swojego biznesu, pod własną marką,  poprzez zamieszczanie ogłoszeń handlowych skierowanych bezpośrednio do Was. Dzięki nam i Wam, rolnicy będą mogli zaistnieć na rynku e-commerce, co daje im  szansę dotarcia do szerokiego grona klientów dbających o swoje zdrowie.
 • Ze swojej strony zapewniamy im promocję i wszelkie działania marketingowe, które mają na celu pozyskanie nowych rynków zbytu oraz popularyzację marki poszczególnych gospodarstw rolnych.
 • Stawiamy na wyroby o znanym nam pochodzeniu, wytwarzane zgodnie z tradycyjnymi recepturami od wielu pokoleń.
 • Aby ułatwić Wam poszukiwanie konkretnego asortymentu np. bardzo dobrych ogórków do kiszenia – uruchomiliśmy mapę. Możecie ją włączyć na swoim smartfonie czy komputerze i wyszukać gospodarstwa w najbliższej okolicy, które oferują ogórki.
 • Chcemy łączyć ze sobą pasjonatów zdrowego trybu życia, dlatego oferujemy różnego rodzaju eventy, na które możecie się zapisać.
 • Jesteśmy przyjaznym środowiskiem dla wszystkich, który dbają o zdrowie swoje i bliskich, chcących ograniczyć do minimum spożywanie czy stosowanie chemii w swoim życiu.

 

Dlaczego u Nas

 • Żywność sprawdzona, wysokiej jakości
 • Bezpośrednio od rolnika, do rąk klienta
 • Szybka dostawa do domu lub innego wskazanego miejsca przez klienta
 • Łatwy, przejrzysty i innowacyjny sposób zamawiania produktów (możliwość wybrania rolnika z mapki blisko miejsca zamieszkania)
 • Różnorodne możliwości płatności
 • Szeroka gama sprawdzonych i zdrowych przepisów dla różnych grup klientów

 

Dane kontaktowe

WizNat Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Zarejestrowana w  Krajowym Rejestrze Sądowym przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000590371
NIP: 813-371-11-93
REGON: 363163382

SKLEP STACJONARNY: Rzeszów, ul. Kochanowskiego 29

Adres siedziby: 35-113 Rzeszów, Akacjowa 49
Adres poczty elektronicznej: kontakt@wizytowkanatury.pl
Nr telefonu: +48 6666 000 99

Adres do składania reklamacji:
WizNat Sp. z o.o.
35-208 Rzeszów, Kochanowskiego 29
kontakt@wizytowkanatury.pl