Szukaj produktów

Naturalne suplementy diety

lista
kafelki
Lub wybierz z dodanych list zakupowych:
Wybierz listę zakupową lub utwórz nową aby dodać produkt
Utwórz nazwę swojej listy aby dodać produkt
Produkt został dodany do listy zakupowej. Przejdź do listy Dodaj kolejny
1  2  3  4  5  6  7  8  9    10

Naturalne suplementy diety są to środki pochodzenia naturalnego, których zadaniem jest uzupełnianie zdrowej diety. Produkty w ofercie zostały tak dobrane, aby kompleksowo zadbać o organizm.

Od czego zacząć?

Istotne w profilaktyce dbania o zdrowie jest oczyszczenie organizmu i przewodu pokarmowego. W celu oczyszczenia z pasożytów można zastosować kurację na bazie ekstraktu z zielonej naowocni orzecha włoskiego, piołunu i goździków korzennych. Preparaty działają wspierająco na działanie układu pokarmowego, zwiększają perystaltykę jelit i pozwalają usunąć zalegające złogi. Produktem godnym uwagi jest ziemia okrzemkowa, która wspomaga oczyszczanie organizmu oraz dostarcza krzemu.

Naturalne produkty

Zdrowa dieta jest podstawą żywienia. Warto wprowadzić na stałe kiszonki, które są naturalnymi probiotykami. Odpowiedni skład mikroflory jelitowej pozwala zachować zdrowie oraz znacząco podnosi odporność organizmu. Kiszona kapusta, ogórki, a także soki z kiszonych warzyw są bogactwem dobrych bakterii. W ofercie posiadamy gotowe produkty probiotyczne. Probiotyki Joy Day cieszą się dużą popularnością, a ich skład jest godny podziwu.

Suplementy diety

Naturalne substancje odżywcze wspierają organizm i uzupełniają niedobory. Posiadamy duży wybór suplementów w formie proszku, kapsułek oraz ekstraktów płynnych. Linia produktów F-Vit For Meds charakteryzuje się maksymalnie uproszczonymi składami z dużą zawartością substancji czynnej. Firma Invex Remedies wychodzi z propozycją suplementów w formie skoncentrowanych płynów. Taka forma często ułatwia przyjęcie odpowiedniej dawki. Ponadto w naszym sklepie można znaleźć adaptogeny, olejki CBD, a także zioła i produkty pszczele.