Szukaj produktów

Aktualności

Czy biały ryż zawiera gluten?

09.12.2019
Takie pytanie zadaje sobie wiele osób przechodząc na dietę bezglutenową.
Więcej o:

Owies - to nie tylko platki :) Dobroczynne właściwości ziela owsa

06.11.2019
W naszych kuchniach, na codzień, używamy owsianych ziarenek - kasza, płatki, mąka. Znacznie rzadziej sięgamy po trawę/ziele owsiane. A szkoda. Jest to cenny surowiec zielarski i poleca się go coraz częściej.
Więcej o:

Dyptam, galgant i bertram - naturalne wsparcie dla zdrowia wg św. Hildegardy

05.11.2019
Któż nie słyszał o św. Hildegardzie z Bingen? 😇 Jedni kojarzą tę postać z religią, inni z medycyną, a jeszcze inni z kuchnią - choć te dwie dziedziny chyba trudno definitywnie rozdzielić. Kuchnia Hildegardy niesie ze sobą pewne ograniczenia i zakazy.
Więcej o:

Co robić kiedy dopadnie nas przeziębienie?

05.11.2019
Katar, kaszel, kichanie, obolałe gardło i węzły chłonne... Nic dobrego.  Najlepiej żeby takie sytuacje nie były naszym udziałem. Łatwo powiedzieć ale zdecydowanie trudniej doprowadzić do takiego stanu.
Więcej o:

Złoty trójkąt odtruwania

05.11.2019
To, że nasze środowisko (woda, powietrze, żywność) jest zatrute - jest sprawą bezdyskusyjną. A jeśli środowisko - to My również. Do naszego pożywienia wielkie koncerny dodają przeróżne chemikalia, barwniki, konserwanty.
Więcej o:

Domowe sposoby na jesienne przeziębienie

15.10.2019
Jesienne zmienne warunki atmosferyczne sprawiają, że organizm może być osłabiony, a co za tym idzie, bardziej podatny na rozwój infekcji. Przedstawiamy domowe sposoby na jesienne przeziębienie - wypróbuj i ciesz się dobrym zdrowiem!
Więcej o:

Top 3 niebanalnych zastosowań dyni

10.10.2019
Jesienią królują dynie, które stanowią pyszną i zdrową bazę do potraw, deserów, a nawet kosmetyków. Przetestujcie 3 niebanalne pomysły na zastosowanie dyni.
Więcej o:

Imbirowy Syrop

04.10.2019
Imbir posiada właściwości rozgrzewające, antybakteryjne, przeciwgrzybicze oraz przeciwwirusowe. Pomaga szybko pozbyć się pierwszych objawów przeziębienia.
Więcej o:
1  2  3  4  5  6  7  8  9