Szukaj produktów

Aktualności

Dietoterapia w depresji

07.10.2021
Depresja to jedna z najczęściej występujących chorób psychicznych. Badania pokazują, że wprowadzenie zdrowej diety przy ograniczeniu spożycia wysoce przetworzonej żywności będzie korzystnie wpływać na terapię depresji.
Więcej o:

Jak zadbać o zdrowy rozwój nastolatka?

29.09.2021
Dbałość o zdrowie poprzez żywienie i aktywność fizyczną sprzyja maksymalnemu wykorzystaniu potencjału młodego człowieka, ale również może zaprocentować w dorosłym życiu. Sprawdź, czy Twój nastolatek jest na dobrej drodze.
Więcej o:

Żurawina - nie tylko słodka przekąska

15.09.2021
Medycyna ludowa zalecała stosowanie żurawiny jako leku na gorączkę i wzmacniającego pracę układu odpornościowego. Dzisiaj wiemy, że żurawinę można stosować w łagodzeniu wielu innych problemów. 
Więcej o:

10 błędów początkującego weganina

14.09.2021
Rozpocząłeś przygodę z weganizmem? Nie jesz już nabiału ani mięsa, wyeliminowałeś nieprzetworzoną żywność? Ale czy robisz to dobrze? Przeczytaj artykuł, poznaj najczęstsze błędy wyeliminuj je i bądź świadomym weganinem.
Więcej o:

Suszenie grzybów - sposoby i praktyczne wskazówki

14.09.2021
Gdy lato zbliża się ku końcowi, w lasach coraz częściej pojawiają się miłośnicy grzybobrania. Jednym ze sposobów zachowania ich na zimę jest suszenie. Dowiedz się, na co zwrócić uwagę i jaki sposób będzie dla Ciebie najlepszy.
Więcej o:

Jakie jest najlepsze śniadanie dla ucznia?

01.09.2021
Udowodnimy, ze dla ucznia najlepsze śniadanie to właśnie owsianka! Badania naukowe udowadniają, że dzieci, które jedzą wartościowe i dobrze zbilansowane posiłki, mają zdecydowanie lepsze wyniki w nauce.
Więcej o:

Dbajmy o oczy

30.07.2021
Mnóstwo godzin, które spędzamy przed komputerem, smartfonem, telewizorem na pewno nie sprzyja zdrowiu naszych oczu.
Więcej o:

Jedz sezonowo – smacznie, zdrowo i tanio

20.07.2021
W myśl sezonowego odżywiania najistotniejsze jest spożywanie produktów w ich naturalnym okresie występowania. Najlepszym przykładem takich produktów są warzywa i owoce.
Więcej o:
1  2  3  4  5  6  7  8  9    18