Szukaj produktów

Aktualności

Jakie efekty odczujesz?

24.07.2023

 

JAKIE EFEKTY ODCZUJESZ?

Stosuj 100% whey protein instant i ciesz się jego korzystnym działaniem!

 

WPC 80  zaspokaja codzienne zapotrzebowanie na białko i jednocześnie pozwala na rozbudowę tkanki mięśniowej w sposób fundamentalny, bez ryzyka odkładania się masy tłuszczowej w naszym organizmie. Posiada dużą zawartość aminokwasów siarkowych, lizyny i tryptofanu. Szacuje się, że spożycie 14 gramów białka serwatki pokrywa dzienne zapotrzebowanie na aminokwasy egzogenne (u osoby o masie ciała około 70 kg).

Zapewnianie dla organizmu wysokiej podaży białka niesie dla organizmu szereg pożytecznych korzyści:

  • WPC 80 pomaga w regeneracji, dzięki czemu będziesz szybciej odpoczywać i się regenerować,

  • WPC zwalcza zjawisko katabolizmu, które hamuje rozwój mięśni podczas ćwiczeń,

  • WPC 80 jest szybkim uzupełnieniem łatwo przyswajalnych aminokwasów oraz glutaminianu, które mogę występować nawet przy najbardziej zbilansowanej diecie,

  • WPC 80 zapewnia wsparcie w budowie masy mięśniowej,

  • WPC 80 pomaga w zachowaniu zdrowych kości i zwiększa Twoją mobilność,

  • WPC 80 stanowi ochronę dla mięśni przed potencjalnym rozpadem,

  • WPC 80 ze względu na niską kaloryczność pozwala również na sukcesywną redukcję w trakcie odchudzania,

  • WPC 80 cechuje się właściwościami hipocholesterolemicznymi i obniżającymi ciśnienie krwi. Wspomaga także pracę układu nerwowego oraz działa antyoksydacyjne.

 

 

 

WPC 80 to suplement diety, który przy prawidłowym działaniu wspiera i uzupełnia braki w organizmie człowieka, dostarczając mu wartości odżywcze, które nie jest czasami w stanie mu zapewnić normalne jedzenie. Ma on uniwersalny charakter, dlatego ma tak szeroki wachlarz działania. Dzięki WPC 80 możliwe jest podtrzymanie dobowego zapotrzebowania na proteiny niezbędne do świadomego budowania sylwetki i rozwoju muskulatury. Warto pamiętać, że zażywanie koncentratu białka serwatki z samo z siebie nie sprawi, że automatycznie rozwinie się muskulatura. Musi to zostać poparte serią regularnych, odpowiednio dobranych ćwiczeń oraz progresowaniem stopnia jego intensywności wraz z zażywaniem protein.

 

100% WPC 80 instant NATURAL pozwoli Ci na pokrycie dobowego zapotrzebowania na tę wartość odżywczą, bez konieczności jedzenia

obfitych posiłków.

 

Powrót na listę aktualności