Szukaj produktów

Aktualności

10 zasad zdrowej skóry

26.04.2022
Zdrowa i promienna cera to nie tylko zasługa odpowiednich kosmetyków, leków, suplementów, czy zabiegów kosmetycznych, ale w dużej mierze znaczenie ma nasza dieta oraz styl życia.
Więcej o:

Chcę zdrowo przytyć!

13.04.2022
Duża część naszego społeczeństwa zmaga się z problemem otyłości, ale każdy z nas zna osobę, która może jeść bez umiaru, a jej sylwetka w dalszym ciągu pozostaje szczupła.
Więcej o:

Guma guar - zdrowy zagęstnik

28.03.2022
Guma guar to substancja, która posiada właściwości zagęszczające i stabilizujące. Ma postać proszku, który bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie, tworząc lepkie roztwory. To produkt bezglutenowy, zawierający 80% błonnika.
Więcej o:

Serce palmy – kulinarny rarytas

02.03.2022
Ma intrygujący smak – przypominający szparagi lub karczoch i wyrazistą konsystencję, do tego jest zdrowy, niskokaloryczny, bogaty w witaminy, minerały oraz błonnik. Świetnie przyjął się w środowisku wegan, ale produkt dedykowany jest nie tylko dla nich.
Więcej o:

Surowe kakao - na straży młodości

12.01.2022
Surowe kakao posiada to produkt o największym stężeniu antyoksydantów – posiada ich więcej niż czerwone wino, czy czarne jagody! Jeżeli chcesz zachować młodość i dobre zdrowie na długie lata to jest ono dla Ciebie idealne.
Więcej o:

Mąka kokosowa - chroni przed cukrzycą, chorobami serca i otyłością

11.01.2022
Mąka w naszej rodzimej kuchni to podstawa wielu dań, niestety to nie służy zdrowiu większości z nas. Warto więc poszukać alternatyw i jedną z nich może być mąka kokosowa. Posiada delikatny smak, ale za to charakteryzuje się intensywnym zapachem kokosa.
Więcej o:

Kawałek słońca na talerzu

10.12.2021
Ma sztywne, mięsiste oraz włókniste liście zakończone ostrym wierzchołkiem, które tworzą rozetę. Charakteryzuje się żółtym miąższem, słodkim, lekko kwaśnym smakiem. Co to za owoc? Ananas!
Więcej o:

Kozie mleko - nie tylko dla alergików

09.12.2021
Mleko kozie i jego przetwory nie raz wywołują skrajne emocje. Z jednej strony podchodzi się do niego sceptycznie ze względu na specyficzny zapach, a z drugiej chwali się za ich właściwości odżywcze, zdrowotne oraz kosmetyczne zastosowanie.
Więcej o:
1  2  3  4  5  6  7  8  9    19