Szukaj produktów

Wizytówki

Grzegorz Tokarz - wizytówka wzorcowa

Grzegorz Tokarz - wizytówka wzorcowa

Gospodarstwo Zaścianek jest rodzinnym przedsięwzięciem prowadzonym od pokoleń przez rodzinę Tokarzów. Tak długa tradycja przekazywana jest z pokolenia na pokolenie co w rezultacie pozwoliło osiągnąć wspaniałe plony - świeże warzywa i owoce prosto z pola na Wasze stoły :)

Albigowa, ul. Albigowa 13/1001 a
37-122 Albigowa
Eko żywność Tokarz sp.z.o.o. 1
NIP: 8191628250
REGON: 180140253 Dotyczy również reklamacji
Lokalizacja

Gospodarstwo Zaścianek jest rodzinnym przedsięwzięciem prowadzonym od pokoleń przez rodzinę Tokarzów. Tak długa tradycja przekazywana jest z pokolenia na pokolenie co w rezultacie pozwoliło osiągnąć wspaniałe plony - świeże warzywa i owoce prosto z pola na Wasze stoły :) Nasz sad założył jeszcze pradziadek. Do tej pory jest w nim kilka jabłonek posadzonych właśnie przez niego - np. szara reneta. 

Oferujemy Państwu ziemniaki różnych odmian, pomidory, marchewkę, korzeń pietruszki, kapustę oraz owoce: jabłka, śliwki, gruszki i aronię. Do produkcji używamy wyłącznie naturalnych nawozów.

test ok.

Wysłane: 03-02-2019 15:29:13
Ocena: 5/5
Kurier DPD
Przedziały wagowe:
Od[kg] 0 Do[kg] 10 Koszt: 15 zł.
Od[kg] 10 Do[kg] 20 Koszt: 20 zł.
Od[kg] 20 Do[kg] Koszt: 40 zł.
(Bezpłatnie od: 250 zł.)
Terytorium dostawy: Polska
odbiór osobisty
Koszt: 0 zł.
Terytorium dostawy: Można do mnie przyjechać z każdego miejsca na świecie

Zgodnie z regulaminem WWW.WIZYTOWKANAUTRY.PL  pkt V  ZAŁĄCZNIKA NR 1 – WARUNKI SPRZEDAŻY W SERWISIE

1. Sprzedawca odpowiada wobec Klienta będącego Konsumentem z tytułu rękojmi za wady na zasadach określonych w art. 556 – 576 Kodeksu Cywilnego. W stosunku do Klientów będących Przedsiębiorcami rękojmia zostaje wyłączona.

2. Reklamacje Klient kieruje bezpośrednio do Sprzedawcy na adres wskazany w Sklepie danego Sprzedawcy.

3. Celem rozpatrzenia reklamacji Klient powinien przesłać lub dostarczyć reklamowany Towar, jeżeli jest to możliwe dołączając do niego dowód zakupu.

4. Sprzedawca zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni.

5. W przypadku braków w reklamacji Sprzedawca  wezwie Klienta do jej uzupełnienia w niezbędnym zakresie niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 7 dni, od daty otrzymania wezwania przez Klienta.

6. Klient będący Konsumentem posiada m.in. następujące możliwości skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń:

a. jest uprawniony do zwrócenia się do stałego polubownego sądu konsumenckiego działającego przy Inspekcji Handlowej z wnioskiem o rozstrzygnięcie sporu wynikłego z zawartej Umowy sprzedaży;

b. jest uprawniony do zwrócenia się do wojewódzkiego inspektora Inspekcji Handlowej z wnioskiem o wszczęcie postępowania mediacyjnego w sprawie polubownego zakończenia sporu między Klientem a Sprzedawcą;

c. może uzyskać bezpłatną pomoc w sprawie rozstrzygnięcia sporu między Klientem a Sprzedawcą, korzystając także z bezpłatnej pomocy powiatowego (miejskiego) rzecznika konsumentów lub organizacji społecznej, do której zadań statutowych należy ochrona Konsumentów (m.in. Federacja Konsumentów, Stowarzyszenie Konsumentów Polskich). Porady udzielane są pod przez Federację Konsumentów pod bezpłatnym numerem infolinii konsumenckiej 800 007 707 oraz przez Stowarzyszenie Konsumentów Polskich pod adresem email porady@dlakonsumentow.pl;

d. złożyć swoją skargę za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR, dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

Adres do składania reklamacji: Na każdej wizytówce sprzedawcy jest podany odpowiedni adres. 

Wizytówka Natury - sklep ekologiczny z asortymentem BIO

Wizytówka Natury powstała jako miejsce, w którym każdy znajdzie naturalne, ekologiczne produkty najwyższej jakości. Bogata oferta dla wegan, wegetarian i osób na diecie bezglutenowej pozwoli na zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów. Nasz sklep ekologiczny z asortymentem BIO powstał jako połączenie pasji i miłości do naturalnych, ekologicznych produktów. Na naszej stronie znajdują się setki produktów spożywczych (oliwy, octy, bakalie, przyprawy, przetwory, superfoods, miody, wyroby pszczelarskie, herbaty, kawy, zdrowe dania gotowe i wiele innych), rękodzieło, książki, przydatne akcesoria (w tym kultowe butelki Yuhme i  MB Active), suplementy, produkty dla dzieci i mam, eko środki czystości, naturalne kosmetyki, ale również produkty do ogrodu, pielęgnacji zwierząt czy te stanowiące naturalne uzupełnienie domowej apteczki (w tym produkty z certyfikowaną konopią). To co nas wyróżnia, to dostępność w naszym sklepie sprawdzonych, lokalnych produktów, prosto od rolnika.

 

Wizytówka Natury - baza produktów od lokalnych rolników 

Świeże, ekologiczne, bez żadnych ulepszaczy i pestycydów owoce, warzywa, które kilka chwil przed pojawieniem się na naszej stronie, zostają ręcznie wybrane i zebrane przez rolnika, który je uprawia. Idea połączenia BIO sklepu z miejscem, gdzie można kupić i sprzedać właśnie takie produkty zrodziła się, ponieważ zauważyliśmy, że ludzie poszukują produktów, co do których jakości nie będą mieli wątpliwości. Dostarczamy produkty od lokalnych rolników, gdzie każdego dnia są one przez nich doglądane. Podejście naszych dostawców do kwestii uprawy produktów daje gwarancję, że są to produkty w 100% naturalne, pozbawione sztucznych substancji i uprawiane tak, jak przed laty w gospodarstwach naszych dziadków. Stale rozwijamy bazę rolników, z którymi współpracujemy - jeśli znasz kogoś, kto chciałby sprzedawać swoje eko produkty w Wizytówce Natury, albo sam je uprawiasz, zapraszamy do współpracy!

 

Wizytówka Natury - portal ludzi z pasją 

Nasz sklep ekologiczny z asortymentem BIO to nie tylko miejsce, gdzie znajdziesz wymienione produkty, ale to również portal pełen inspiracji. Szukasz przepisu na niebanalne potrawy z naturalnymi składnikami w roli głównej? Chciałbyś wziąć udział w eko wydarzeniu i szukasz o nim przydatnych informacji? Interesujesz się tematyką ekologiczną, lubisz ciekawostki i nowe zastosowanie dobrze Ci już znanych produktów? Wizytówka Natury to miejsce, gdzie znajdziesz to wszystko. Naszą misją jest pielęgnowanie w ludziach troski o naturę oraz świadome podejście do dobrodziejstw jakie zapewnia, bo jest to przejaw odpowiedzialności za siebie i bliskich. Naszym celem jest promowanie naturalnych produktów, zdrowego stylu życia oraz inspirowanie innych do tego, jak można żyć w zgodzie z jednej strony ze sobą, a z drugiej strony z naturą!