Szukaj produktów

Aktualności

Złoty trójkąt odtruwania

05.11.2019

Słyszeliście kiedykolwiek o złotym trójkącie naturalnego wiązania toksycznych minerałów?

To, że nasze środowisko (woda, powietrze, żywność) jest zatrute - jest sprawą bezdyskusyjną. A jeśli środowisko - to My również. Do naszego pożywienia wielkie koncerny dodają przeróżne chemikalia, barwniki, konserwanty. Gleby "nawożone" są sztucznymi nawozami, które niestety są pochłaniane przez rośliny. W jednym sezonie robi się kilkadziesiąt różnych oprysków. Wielu z nas ma w zębach amalgamatowe plomby. Silnie trujące. Ślina  jest enzymem trawiącym, przez całe lata rozpuszcza tę substancję, która wchłania się do krwi i sieje spustoszenia w całym organizmie.
Wielu naszych klientów przychodzi do sklepu poszukując ziół, suplementów i porady o oczyszczaniu, detoksie, kuracjach przeciwapasożytniczych. To dobrze, bo warto zawalczyć o swoje zdrowie. W naszym ciele gromadzą się metale ciężkie, które bardzo negatywnie wpływają na wiele funkcji życiowych. Ołów, rtęć, aluminium, kadm, arsen....
Co z tym zrobić?
Wykorzystać trzy naturalne substancje. I teraz dlaczego złoty trójkąt odtruwania? - bo najefektywniej działają razem.
Są to:

  • chlorella - dzięki unikatowym substancjom wiąże toksyny i usuwa je z organizmu . Najbardziej aktywnie pracuje w naszych jelitach, gdzie wyłapuje szkodliwe związki po czym usuwa je z kałem. Zapobiega również aby toksyny nie wróciły do organizmu poprzez nerki. Sama w sobie nie jest chelatem ale w połączeniu z pozostałymi dwoma (kolendra, kwas alfa liponowy) nabiera zdolności chelatujących.
  • kolendra - bardzo skutecznie usuwa metale ciężkie z centralnego układu nerwowego oraz innych tkanek. Redukuje szkodliwe substancje z rtęci do neutralnego stanu poprzez rozproszenie ich skoncentrowanego stanu. 
  • kwas alfa liponowy - łatwo przekracza barierę mózgu, dzięki czemu usuwa znajdujący się tam ołów oraz rtęć.

Genialne jest to, że wszystkie trzy substancje dostają się do różnych komórek naszego ciała, czyszczą toksyczne metale ale nie usuwają metali szlachetnych - cynk, magnez itp. pozostają  i mogą bez przeszkód pełnić swoje ważne funkcje. 

Zamów zestaw złotego trójkąta  -  do każdego zamówienia dodajemy ebook GRATIS.

Nasze ciała bardzo różnie reagują na procesy oczyszczania i zazwyczaj nie są to reakcje komfortowe.

- Bóle głowy, mięśni, pleców, rąk, nóg, narządów wewnętrznych,
- Dysfunkcje ze strony układu pokarmowego - biegunki, wymioty, gazy,
- Bardzo zimno lub wręcz przeciwnie - bardzo gorąco,
- Rozchwianie emocjonalne (złość, smutek, niecierpliwość..),
- Większe zapotrzebowanie na sen,
- Ciało oczyszcza się również przez skórę dlatego mogą pojawić się różne wypryski, czyraki, wysypki a także specyficzny zapach,
- Zaburzenia miesiączkowania i wiele innych.

Zawsze warto wspomóc się odpowiednią dietą. Wszystkie produkty bogate w chlorofil - jarmuż, szpinak, ciemnozielone warzywa, trawy zbożowe, mikroalgi będą działały bardzo korzystnie wspierając odnowę komórek, ułatwiając oczyszczanie ciała z toksyn. Medycyna chińska poleca jako neutralizatory toksyn: fasolkę adzuki, fasolkę mung, proso, tofu, czarną soję, figi, rzepę i rzodkiew. 
Nie można zapomnieć o ruchu. Ćwiczenia fizyczne pełnią bardzo ważną rolę przy usuwaniu toksyn!

 

Powrót na listę aktualności